logo nauki jazdy El-prawko
+48 728 460 125

Lina

Mam to ???? Udało mi się za trzecim razem. Dziękuję Panu Piotrowi Brylowskiemu i Panu Krzysztofowi za cierpliwość i profesionalizm.

Patrycja

Polecam z całego serca szkółkę nauki jazdy El-prawko i instruktora p.Piotra Kotowskiego! ???? Jazdy przebiegały w dobrej atmosferze, wraz z dużą ilością wiedzy.????Pan Piotr jest bardzo cierpliwy i tak długo tłumaczył aż się zrozumie, również daje bardzo dużo wskazówek.

Patrycja

Serdecznie Polecam każdemu El-prawko Wejherowo, Pan Piotr Kotowski dla mnie najlepszy wykładowca i instruktor na jakiego mogłam trafić! ❤️ Zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne przebiegły w mega sympatycznej atmosferze ???? . Jeszcze raz bardzo, bardzo Polecam!!

Agata

Bardzo polecam szkole jazdy El- prawko! Mile spędzony czas, super nauka, p.Krzysztof super nauczyciel!???? Bardzo mile będę wspominać ten czas nauki jazdy mega przyjazna atmosfera.???? Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki P.Krzysztofowi.

Tomek

Bardzo wysoka jakość oferowanych usług,serdecznie polecam!!!

Maja

Serdecznie polecam. Jazdy z p. Krzysztofem przebiegły w super atmosferze.Egzamin zdany, dziękuję za cierpliwość i za całą naukę!